PRÍPRAVOK S ČISTIACIM ÚČINKOM NA VLASOVÚ POKOŽKU

Universal

 

FUNKCIA: PRODUKT VYTVÁRA NA VLASOVEJ POKOŽKE MIERNU A JEMNÚ PENU S ČISTIACIM ÚČINKOM. PRÍPRAVOK BOL VYROBENÝ TAK, ABY ODSTRÁNIL NEČISTOTU Z VLASOVEJ POKOŽKY BEZ TOHO, ABY NARUŠIL ROVNOVÁHU CITLIVEJ FYZIOLOGICKEJ VRSTVY POKOŽKY. DERMOAKTÍVNE ÚČINNÉ LÁTKY SÚ SCHOPNÉ VYČISTIŤ VLASOVÚ POKOŽKU A OTVORY VLASOVÝCH VAČKOV, ČÝM ZABEZPEČUJÚ PRÍSUN DOSTATOČNÉHO KYSLÍKA BEZ TOHO, ABY POŠKODILI OCHRANNÚ VRSTVU ALEBO ZMENILI HODNOTU PH.

Navrhovaná maloobchodná cena: 9.90 €

LIEČBA PROTI SUCHÝM LUPINÁM

 

FUNKCIA: PRÍPRAVOK NA VONKAJŠIE POUŽITIE NA DEHYDROVANÚ, OLUPUJÚCU SA POKOŽKU. PRÍPRAVOK BOL VYVINUTÝ TAK, ABY NORMALIZOVAL A MINIMALIZOVAL ODLUPOVANIE, ABY ZMÄKČIL LUPINY K ĽAHŠIEMU ODLUPOVANIU. DERMOAKTÍVNE FUNKCIONÁLNE ZLOŽKY MAJÚ ANTIMYKOTICKÝ A VYŽIVUJÚCI ÚČINOK.

Navrhovaná maloobchodná cena: 29.00 €

LIEČBA NA SUCHÚ SEBOREU

 

FUNKCIA: PRÍPRAVOK NA VONKAJŠIE POUŽITIE, VYSLOVENE NA SEBOROICKÚ VLASOVÚ POKOŽKU. CIEĽOM ZOSTAVENIA JE NORMALIZOVANIE TVORBY NADMERNÉHO MAZU. DERMOAKTÍVNE FUNKCIONÁLNE ZLOŽKY MAJÚ ČISTIACI ÚČINOK, ODSTRAŇUJÚ NEPRÍJEMNÝ ZÁPACH A NORMALIZUJÚ FUNGOVANIE MAZOVEJ ŽĽAZY. TÝM PODPORUJÚ NORMÁLNU FUNKCIU MAZOVEJ ŽĽAZY BEZ NARUŠENIA OCHRANNEJ HYDROLIPIDOVEJ VRSTVY.

Navrhovaná maloobchodná cena: 29.00 €

LIEČBA PROTI MASTNÝM LUPINÁM

 

FUNKCIA: PRÍPRAVOK NA VONKAJŠIE POUŽITIE, VYSLOVENE NA SEBOROICKÚ A OLUPUJÚCU SAVLASOVÚ POKOŽKU. CIEĽOM ZLOŽENIA JE NORMALIZOVANIE TVORBY NADMERNÉHO MAZU A ZMIERNENIE TVORBY LUPÍN. DERMOAKTÍVNE FUNKCIONÁLNE ZLOŽKY MAJÚ ANTIMYKOTICKÝ, ČISTIACI ÚČINOK, NORMALIZUJÚ FUNGOVANIE MAZOVEJ ŽĽAZY. TÝM UMOŽŇUJÚ SPRÁVNE FUNGOVANIE MAZOVEJ ŽĽAZY, A ZMIERŇUJÚ OLUPOVANIE BEZ NARUŠENIA OCHRANNEJ HYDROLIPIDOVEJ VRSTVY.

Navrhovaná maloobchodná cena: 29.00 €

LIEČBA NA POSILNENIE VLASOV A PROTI VYPADÁVANIU VLASOV

 

FUNKCIA: PRÍPRAVOK NA VONKAJŠIE POUŽITIE, POMÁHA PRI FYZIOLOGICKEJ OBNOVE VLASOV. PRÍPRAVOK JE OBOHATENÝ O VYBRANÉ DERMOAKTÍVNE FUNKCIONÁLNE ZLOŽKY S RASTLINNÝMI A BIOTECHNOLOGICKÝMI KOMPONENTMI. TIETO ZLOŽKY ZABEZPEČUJÚ DOSTATOČNÝ PRÍSUN ŽIVÍN DO VLASOVÝCH CIBULIEK. PRÍPRAVOK OBSAHUJE RASTLINNÉ KMEŇOVÉ BUNKY, KTORÉ BRÁNIA TVORBE VOĽNÝCH RADIKÁLOV.

Navrhovaná maloobchodná cena: 29.00 €

DOPLNOK STRAVY

 

FUNKCIA: MULTIVITAMÍN, KTORÝ OBSAHUJE A, E, C, B6 VITAMÍNY, SELÉN, PROSO, BIOTÍN A NIACÍN. Dôležitý doplnok stravy, ktorý pôsobí pri vlasových korienkoch, a posilňuje ich štruktúru. Obsahuje aminokyselinu cysteín, ktorá je potrebná pri biosyntéze rohoviny. Rohovina je základnou bielkovinou vlasovej štruktúry. Sušený výťažok z prosa zabraňuje vypadávaniu vlasov, vitamín B6 podporuje rast a vývoj vlasov, praslička dodáva minerálne látky.

Navrhovaná maloobchodná cena: 23.90 €